Cumartesi İZMİR Yarışlarında Ön Planda Tuttuğum İsimler!

1.KOŞU : (7) AWASOME PEARL : Çok etkili orijine sahip bu ismin idmanlarıda iyi görünüyor.Mutlaka ilk at olarak işaretlenmeli.

2 .KOŞU : (3) OLGUNALP: Son yarışını kazanırken forumunda ciddi aşama kaydetmiş olarak gördüğüm bu isim etkili sprintle sonuca gidebilir.

(1) DEMİRŞAH: Durağan geçen son yarışlarının ardından bu grupta bir üst atların yanında yani son yarışında benim açımdan tatminkar bir performans sergiledi.Bugün çok iyi koşup çıkış yarışını yapmasını bekliyorum.

3 .KOŞU : (3) SMYRNA ROMANCE : Aprantisi idare edip iyi yerde hücum yaptırırsa yine geçen yarış gibi sonlarda yüklenip kazanma şansı çok yüksek.

(5) TURAMHAN : Son yarışında hızlı giden rakiplerine rağmen formunda kıpırdanmalar gözlemledim.Bugün çok ters bir yarış koşabilir.

5.KOŞU : (3) GRİSSİNİ : İdman pistine çok sakin ve güzel bir 400 metre sprint yapmış.Etkili olması muhtemel çim orijini ve yeterli hazırlıklarıyla mutlaka yazılmalı.

6.KOŞU (9) WIN THE RACE : ”Son metrelerde ki ayaklarıyla 5.liği dikkatimi çeken bu ismin formunda önemli gelişmeler gözlemledim. İlk yarışında mutlaka söz sahibi olacaktır. ” şeklinde takip atlar bölümünde notum mevcut.

(12) AFTER DOWN (07.04.2022) : Düzlüğe çok rahat çıkmasına rağmen aprantisinin çok etkisiz kalmasıyla yarışı kendi halinde 6. bitirdi.İlk yarışında kesinlikle bu yarışı ölçü almayacağın. Takip edilmeli. şeklinde takip atlar bölümünde notum mevcut.

8.Koşu UZUN MEHMET : Son yarışında benim beklentimin altında kaldı ancak yarış içinde hep kötü yerlerde kaldı.O yarışını ölçü almıyorum ve kazanmasını bekliyorum.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir