İzmir’de Cazip BANKO !

Twitter : @cem10mustafa

Yarınki İzmir programı baya zor ve güzel ikramiyeye açık bir görüntüde. Cazip tekle sonuca gitmeyi deneyeceğim.

3.KOŞU : Burada favorim Mertcan Çelik idaresinde start alacak Follow The Leader. Hazırlıklarını çok beğendim ilk defa ‘DB’ takısıyla çim piste çıkacak. Aynı şekilde Girişkin’de ilk defa ‘DB’ takısıyla çim koşacak. Her ne kadar jokeyini sevmesemde iyi galopları ve uzayan çime yatkın olacağını düşündüğüm Tidy Woman önde gördüğüm isimler.

4.KOŞU : Şimdi gelelim plase ve ya 3.4. at çıkacağını düşündüğüm tekime. Keleshan’ın tempo vereceği, Şifne Efesi, Gençberk, Uçanbaron, Mehtar gibi isimlerin 800’lerde mutlaka süratlendireceği koşuda son yarışındaki etkili ataklarını çok beğendiğim ve bu sefer 200 metrede uzayan mesafede Biçeroğlu benim BANKO tercihim olacak.

5.KOŞU: Burada bir isim var ben hayatının en iyi durumunda olduğunu düşünüyorum tek bile atmayı düşünebilirim. İdman pistinde en az benim kadar idman jokeyininde beğendiğini açık açık belli ettiği Aşan Baba. En dıştan çıkıp temposunu kurup bitirmeye calisacak ancak burada onu bozabilecek 1 start çekmiş Neos benim kafamı fazlasıyla kurcaladi. Eğer Neos bozacak olursa düzlükte El Nino, Bozdağ Beyi ve Dev Adam mutlaka etkili olacaklar. 

6.KOŞU : Sondan bir önceki yarısına bayıldığım Bubo bu sefer bence düzlük öncesi Canmete’den kaçmak için erken tesviğe başlamayacak. Düzlüğü mümkün oldukça kısaltacaktır. Geçen yarış Canmete’nin kolay sıyrılması Bubo’yu etkilemiş gardı düşmesine rağmen Rüzgar Kaan ile çok yakın bitirmişti. Bu sefer rövanşı alabilir!

7.KOŞU: Gold Road’un kaçacağı, Sirinlady, Steel Claw, Dubawi Grandson gibi isimlerin yakın takip edeceğini düşündüğüm yarışta benim favorim kumda nefes açıp bu yarışı hedef yaptığını düşündüğüm Şirinlady. Risk sevenlere tek öneriyorum! Çok yakın ara kossada son yarısını beğendiğim Yahyahan. Uzun çimde sentetikten daha etkili koşacağini düşündüğüm Sweps , Gold Road, Dubawi Grandson, Atlashan daha sonra sans verdigim isimler.

8.KOŞU : Son ayağı ben kalabalık tutacağım. 

Sablonum:

4,7,9,5,8,11,1,10

BİÇEROĞLU ( 7 )

Aşan Baba / 1,5,3,7,2

3.4

Şirinlady / 7,8,3,9,1

7,8,9,14,12,3,7,6,1,2,11,13

Ben yarın Sirinlady ve ya Asan Baba arasında ikinci tekimi tercih yaparak kurgulayacağım.

Herkese bol şanslar!

Tahmin veren kişi tamamen Amatör bir bakış açısıyla sitemize yazısını yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir