Osmangazi Hipodromunda A3 Koşuda Bir Kez Daha CANMETE!

Bursa’da Zevkli Yarışlar…

Bursa’da ikinci altılının açılış ayağında favorim ön grubun arkasında yer alıp kısa sprintinin zamanlamasını jokeyi iyi ayarlaması halinde Utkucuk. Aradan kötü dönse de kaliteli isim Bekri aynı şekilde şanslı bir diğer isim. Captain Swing aradan iyi döndü, bu yarış hedef olduğunu düşünüyorum.

Burada hazırlık olarak en iyi bulduğum isim Nur Burcu. İlk yarısını ölçü almıyorum virajda en dışta kalıp çok gerilerde döndü, ilk yarış tecrübesizliği olduğunu düşünüyorum. Kurtel ekürisinin Kıvılcımkız‘ın Demirsoy’a kadar giden güzel bir kan hattı var. Fazla kayıtlı galobu görünmüyor ancak mutlaka hazırdır. Kocaeli’de hazırlanan Dilan Kız, Urfa da hazırlık dönemini tamamladıktan sonra Bursa’da bugünkü jokeyiyle 2 kısa galop yapan İbrişim Hanım tuttuğum isimler. Ben 1 numaralı ismi de ekleyeceğim. Bu sene Altın ekürisi ve A.İnci tay yarışlarına iyi başladı, ben böyle şeylere dikkat ederim.Uçanceren ben bugün kuponuma yazmadım, çimde takip edeceğim. Harika bir çim orjini var!

Fazla söze gerek yok, Torosdağı, Oğlum Serkan, Kudretlitay’ın arkasında 4-5 gideceğini düşündüğüm şampiyon Canmete aynayı bulacaktır.

 Çimde bekleneni veremeyen Fast And Furious usta jokeyiyle favorim. Saimhan viraj üstünde yeterli avans alabilirse bana göre tek rakibi.

Balkanağası yarışı ön grubun arkasında konumlanıp düzlükte çalmak isteyecek, favorim. Çok formda Peköz ilk rakibi olur. At yazıp sürpriz aramak isteyene Dumanoğlu ve Çetinsu derim.

Son zamanlarda bambaşka kimliğe bürünen Minigun yalnız bırakılabilir. Rakip olarak 3,4,5,11 derim.

Herkese bol şans.

TWİTTER: cem10mustafa

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir