18 Nisan Pazartesi Bursa’da İyi Koşmasını Beklediğim İsimler !

Bursa Tercihlerim

1.Koşu (8) ROBIN EMPIRE : Hayatının ilk yarışına çıkacak olmasına rağmen hem yeterli hazırlıkları hem de kaba kum pist için etkili orijiniyle çok iyi koşmasını bekliyorum. (2) ALGORITMA : Arşive baktığımızda İstanbul pisti 1 hafta kaba kumda koşulduğunda start aldığını ve benimde ilk sıradan önerdiğimi görüyoruz.Bugün için bağlanan dili ve yeterli hazırlıklarıyla yine şanslı gördüğüm isimdir.

2.Koşu (6) ŞAHSEKİN : 5 aylık arası olmasına rağmen çıktığı yarışında yaptığı mücadelesi güzeldi.Bu ve benzeri grupları geçecek gücü her zaman var.Kazanması normal sonuç olur.,

4.Koşu (6) (BATUHAN EFE) : Yarışa tempo verip kazandığı son yarışı performans olarak çok güzel.Ondan önceki Bursa’da aynı stilde 1900 de form sıçraması yaptığı bir yarışıda var.Bence bugün kondisyon olarak daha iyi olacak üstelik 50 kg. Önlerde konumlanacağı yarışta düzlükte gelen ataklara direnmesini bekliyorum.

5.Koşu (KARACAKAYALI) : Yarış hayatının en iyi döneminde.Bu yarışı kazanması normal sonuç olur ama benim aklımda son yarışını çok beğendiğim (9) ŞANSLIKAFKAS var,etkili bir yarış bekliyorum.

8.Koşu (11) (WHO KEEPS YOU) : 3 ay kadar önce koştuğu yarışından önce herkesin dilinde olan ancak o gün için hem kendi hem de jokeyinin yetersiz kalmalarından dolayı beklentinin altında kalmış.Benim için bu tayda gördüğüm en önemli durum ilk çıktığı yarışta ki idman pisti görüntüsüyle bu yarış öncesi idman pisti görüntüsü arasında ki ciddi fark.Ben tayı çok değişmiş gördüm.Net bir yarış yapabilir.

9.Koşu (11) PROOF STRIKER : Ciddi sorunları olmasa ismini çok daha farklı göreceğimiz bir isimdi.Özellikle son yarışında formunda önemli gelişmeler gözlemledim.Bugün etkili bir yarış koşabilir. (5) (BARTUEFE) Verdiği 70 günlük aranın kendisine yaradığını düşündüğüm bu ismi idman pistinde de sağlık gördüm.Dinç gireceği yarışta bence şansı üstlerde.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir