İzmir Yarışlarında Ön Planda Tuttuğum İsimler !

İzmir Tahminlerim

AKSU HAN : Hayatının ilk yarışında çimde kazanan Turbo / Demirkazık çaprazına sahip olan tay bir müddet ara verip KV yarışta koşup jokeyinin tam anlamıyla hiç zorlamamasıyla yarış görmüş oldu. Son yarışında kumda benim açımdan çok tatminkar yarış koştu ve aynı aprantisiyle 3. oldu. Çim piste yatkın orijini ve DB takısı ilavesiyle kazanacağına inanıyorum.

MEZRE : Mutlak favori konumunda gireceği bu yarışa fit durumda katılacak. Pek favori oynamayı sevmesem de kazanması normal sonuç olur.

BABY DIXON : Büyük beklentiler olan orijini olmasına rağmen muhtemel sorunlarından dolayı ara ara koşan bu isim özellikle son yarışında aradan gelip son metrelere kadar hücum etme mücadelesi verince dikkatimi çekti. Bugün mutlaka iyi koşacağına inanıyorum .

SWEET BREEZE : Adana’da tatminkar yarışlar koşan kısrak bence İzmir’de iyi durumunu koruyor. Yarışın gidişatı ona yarar. Sonlarda etkili sprintiyle sonuca gidebilir.

ARSLAN KAPISI : Ocak Şubat ayında hem iyi yarışlar yapan hem de benim ilerisi için beklentim olan bu kısrak özellikle 45 günlük aranın ardından son koştuğu yarışıyla kondisyon topladı. Bugün C.Paso’yla etkili bir sprint yapacağına inanıyorum.

DEMİRŞAH : Özellikle son yarışını kazanırken görüntüsünü çok beğendim. Aynı durumunu koruduğuna inanıyorum. Hızlı gidecek yarışta çok gerilerde kalmayıp iyi yerde hücum ederse aynı binicisiyle son yarışını tekrarlaması muhtemel.

Altılı Ganyan

10.4.6.5.7.9.8

3 (AKSU HAN)

2.1.7.4.9

7 / 8 / 3.2.1.4.9.6.5

3 (MEZRE)

9.14.2

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir