Adana’da Çift BANKO!

Yarınki Adana programı için biraz hazırlıklarımı tamamladım,umarım faydası olur.

3.KOŞU : Güne plase veya 3.at olacak bir bankoyla başlayacağım. Aradan sonra kumda bir yarış gördükten sonra çime çıkan ve 2000 metrelik yarışta son 200’lere önde gelsede sonlarda tempo kaybedip 4.kalan, Adana iç pistinde yaptığı 1,03,7 50,8 25,3R galobu ve sonrasında 400 metrelik kısa bir sprint yapan (24.7R) MAN OF HEART‘ın startla beraber liderliği alıp uyumlu aprantisi Harun Çanakçı idaresinde aynayı bulucağını düşünüyorum.

4.KOŞU : Bordomavi startla birlikte liderliği alıp beyaz bayrak ayna yapması normal sonuç ancak ben yanına Sarrafbaba, Sarraftay ve Caymazinoglu ekleyeceğim.

5.KOŞU : İstikrardan uzak atların Satış koşusunda ben kendi kurgumda risk alacağım. Doğu’da kısa mesafede kazandığı yarıştan uzunda da ortalama bir performans sergileyen, buraya Ercan Çankaya deklaresiyle katılacak YABANABAT benim tekim. Son yarışından sonra Urfa için tatminkar galoplari var ve idman pisti görüntüsünü ben beğendim. Risk almak istemeyenlere önerilerim şablonda.

6.KOŞU : Unzen, Tekkursun, Tugbey, Doru Yiğit gibi isimlerin suratlendirecegi yarışta benim favorim formda Ova Kartalı. Güvendik startta az kalırsa etkili koşar. Tumbul Çiçeği’nin ne zaman ne yapacağı belli olmaz.

7.KOŞU : Burada son galobunu Müslüm’un kendi yaptığı İpexiama tek yazılabilir. Ben kendi kurgumda caziplestirmek adına tek yazmayacağım. Yabanabat’i yalnız birakacagim. Best Steps, Cahty Can, Flying Wing ve idman pistinde görüntüsünü çok beğendiğim Sefam Olsun değerlendireceğim isimler.

8.KOŞU : Burada favorim uzun ara sonrası yeterli hazırlari olan Mehmet Akyavuz’un galoplarini kendi yaptığı Tekcarem. Önlere yakın gidip düzlükte rakiplerini avlayabilir. Mesafe kısada olsa idman pistinde pırıl pırıl görünen Eshilal, çimde daha iyi koşan İlyada, ne zaman ne yapacağı belli olmayan Kıratkızı son olarak her ne kadar galop yapmıyor olsada (klasik kaizbert) Gözdesultan tuttuğum diğer isimler.

Şablonum

MAN OF HEART

1,4,3,2

YABANABAT / 3,2,8

1,4,5,6,2,3,7,8

İPAXİEMA / 2,4,3,9

11,5,3,4,6

Herkese bol şanslar!

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir