İstanbul Yarışlarında BANKOM Son Koşuda !

Bugün İstanbul’da benim oynayacağım şablonu yorumlarıyla belirttim.

twitter: @cem10mustafa

Birinci ayakta favorim Keremşah. Neden? Bana göre tam istediği tempolarda gidecek bir yarış. Bu at bana göre çok sert tempoları sevmiyor çünkü sprinti kısa sert tempoda kısa sprintini etkili yapamadığını düşünüyorum. Çok ağır tempoda da öndekiler dinç kalıyor, ortalama bir tempo ve kısa sprinti iyi ayarlayacak bir jokey lazım. Nevzat bunu yapabilir. Özgürhan önde çok yalnız kalırsa bitirebilir. Miranalp yakın gidip düzlükte yarışı koparabilir.

Sadık Eliyesil Koşusu için yorumlarımı geniş olarak yukarıda belittiğim twitter adresimde dün bahsetmiştim.Dileyenler takip edip,okuyabilir. Kazanmasını beklediğim isim “Fast And Furious”

3.Ayakta mesafe 1200 veya 1300 olsa LUMINARY yanına kimse yazılmaz ancak şimdi sonlarda sallanır mi? Geçen senenin formda isimlerinden EGREGIOUS ROCK mutlaka yazılmalı. Koşunun bombasını istikrarsız isim EXPECTANCY yapabilir. Bence en sevdiği mesafeye ve en sevdiği tempolarda geçecek bir yarış. Bu at yavaş tempoda kantarmada boğuluyor. Luminary’nin arkasına yatacak tempoyu verdirip düzlükte uzamaya çalışacak. Çok istikrarsız bir isim ancak bugün ters bir yarış sergileyebilir.

4.Ayakta her ne kadar geçen sene etkisiz olsa da böylesi bir grupta mutlak favori SHARPA

5.Ayakta ben Gazibora Khan ve Water Lily gibi isimlerin kardeşi NATIVE LILY‘nin kazanmasını bekliyorum. Çok net favorim. Yanına bir tek Lady Miram yazdım.

Kurguyu son ayağa taşıdım. Bana göre tam mesafesinde koşacak AKIŞ‘ın düzlükte en dıştan yapacağı sprintle grubu avlamasını bekliyorum.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir