Ankara Hipodromu’nda Günlerden Özcan Yıldırım !

1.Kosu: Günün ilk yarısına bakacak olursak Hayalet Şehir performans olarak ve son gösterişli yarışı bağlamında bu gruptan önde olmayı hak ediyor. Uzun çime yatkın orijinleriyle Safiş ve Damla öncelik rakip gördüğüm isimler.

2.Kosu: Dün Twitter hesabımda bahsettiğim gibi harika bir orijini olan ayağına seri bir isim olması muhtemel, Urfa’da hazırlıkları yaptıktan sonra Ankara’da güzel bir iş yapmış olan Koca Oğul benim net favorim. Kumda daha iyi koşması ve ‘KG’ takisinin yaramasını beklediğim Kanatlıtay ilk rakip. Risk almak isteyenler Koca Oğulu yalnız bırakılabilir ve ya bu iki isimle bu yarışı geçebilirler. Al Bayhan idman pistinde de harika görünüyor ama bence bu tay çimde asıl performansını sergileyecek. Harika bir orijini olsa da Emirbeyim bence bu yarış için yeterince hazır değil. At yazanlar kuponunda bulundursun derim genede

3.Kosu: Burda bir isim var hem geçen yarışı hemde gidişat itibariyle bende çok çok önde. Startla beraber öne hamle yapmasını beklediğim Golden Ruler’in beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum. Yalnız bırakılabilir! Rakip olarak önce Peaky Blinders sonrasında Free Solo ve Wind Blast derim.

4.Kosu: Bu piste uyum sağlamasını beklediğim Karacakayalı ve startta fazla takılmadıgı taktirde Babahakkı önde gördüğüm isimler.

5.Kosu: Artık tam anlamıyla hazır olan, uygun kilo ve jokeyi bulmuş Dizdarım’ın koşuyu lehine çevirmesini bekliyorum. Rakip isteyene Yılmaz Hoca, Beyaz Adam ve Derdiyok derim.

6.Kosu: Yıkmak için çok uğraştım ama nereden bakarsam bakayım Expactancy kazanıyor. Geçen yarıştan öncede belirttiğim gibi bu isim dolu kantarmaya gelmiyor. Bu atı salacaksın kendi yarısını yapacak. Bugün startla birlikte öne düşecek Sert Yıldırım’in hemen dışında gidip düzlükte arttıracağı ataklarla koşuyu kazanmaması bence çok zor ihtimal. Ancak Özcan’ın ben 3-4 dolu kantarma gideyim demesi lazım o zaman bu at düzlükte arttıramaz. İlla ben yıkıcam diyene ilk defa formdayken çim pist koşacak Sert Yıldırım ve Sun Time derim. Atıcı Bey “bir sonraki” yarısında aman dikkat!

7.Kosu:Bir kez daha Özcan Yıldırım… Bu atada çok rakip aradım bir tek Birth Of The Fire denebilir sanki.

8.Kosu:İlk yarısı parlak Kasemum Kara önde olsada kaliteli orjinler ve idman pistinde iyi gördüğüm isimler mevcut. Ben burada sürpriz arayacağım.

9.Kosu: Jet hemo Adana’dan bu koşuya çok formda geliyor. Aprantisi Ercan Çankaya ile bence çok sansli. Multi Jet, Berktimur öncelik rakip. Çimde her an patlama yapabileceğini düşündüğüm Başkasap kuponlarda bulunsun!

1.ALTILI

3,6,9,10,1,5
Koca Oğul, Kanatlıtay / 1,4
Golden Ruler /4,7,1
9,12,6,4,2,8,10,11
Dizdarım / 8,3,4
Expactancy

2.Altılı:
9,12,6,4,2,8,10,11
Dizdarım / 8,3,4
Expactancy
Snellman / 3
7,1,2,14 olmazsa olmazlarım. Tuttuklarınızı ekleyebilirsiniz.
Herkese Bol Şanslar 

twitter : @cem10mustafa

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir