İstanbul’da Cazip Program !

5.Koşu: Mr.Loverman, Paki boy’un mutlaka öne hamle yapacağı ve bir surat yükleyeceği koşuda net favorim Ayhan Kurşun idaresinde maidenden çıkan ve bu yarış öncesi kapalı gözlük takısını çıkaran (Muhtemelen Ayhan’ın tavsiyesi) muazzam idmanlarla hazırlanmış hatta son tatli galobunuda Ayhanın kendi yaptığı Splendid. Ancak Ayhan dün bir sakatlık geçirdiği için H.Karataş idaresinde start alacak bu isim. Önlere yakın bir bekleme yapıp düzlükte bu yarışı koparabilir. Ben çok kararsız kalsam da kurgumu bu isme yıkmaya karar verdim. 

6.Koşu: Bomboş kilo ve O.Yıldız idaresinde bu yarışa gelen Selkuthan umarım liderliği alır, liderliği alması halinde ben kazanmasını bekliyorum. Göktuğra, Turhanşah, Alevkıran rakip gördüğüm isimler. Plevne’yi idman pistinde çok iyi gördüm! Bugün olmasa bile başka bir yerde değerlendirmeye alınız. 

7.Koşu: Leonidas mı daha seri çıkar Parana mı? Leonidas çıkarsa bence H.Karataş baskı yapmayabilir. Leonidas mutlaka kuponda bulunmalı. Parana ben bugün kuponumda yer vermeyeceğim. Neden? Leonidas içerden daha seri çıkmasını bekliyorum+ilk defa düz pist ve sentetik koşacak. By Reisoglu ve Sarıyerli bana göre koşunun kapaması.

8.Koşu: Splendid ve bu isim arasında çok kaldım ama bugün tercihi Splendid’den yana kullandım. Kim bu isim ? Yüksel Abi. Startla beraber liderliği alacak ve kağıt üzerinde baskı yapacak kimsecikler yok. Kendi temposunu kuracak ve Vedat Abiş idaresinde Bozağa’ya direnerek aynayı bulmasini bekliyorum. Koşu sentetik pist olsa Nigbolu rakip önerim olacaktı ki idman pistinde bu sefer beğenmedim onu.

9.Koşu: Mayuşka’ya, Good Prospect’e uzanan harika orijini beğendiğim ilk yarış görüntüsü ve iyi hazırlıklarıyla Win Loves Maya favorim. Silver Bullet ilk rakip gördüğüm isim. İlk defa çime çıkacak idman pistinde beğendiğim Büyük Davi ve Kral Çıplak rakipleri.

10.Koşu: 3,5,8,9,11 bence bu ayak için fazlasıyla yeterli.

2.ALTILI

Splendid

5,6,7,2,10

5,3,2

Yüksel Abi / 4

9,8,4,1 (Favoriyi ve tuttuğunuz isimleri değerlendiriniz)

3,5,8,9,11

Kurguyu Yuksel Abi’ye yıkmak isteyenler için Splendid’e rakip gördüğüm isimler sırasıyla 8,10,4,2 dir. İkili olarakta denenebilir

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir