Yarış Rüzgarı – 07 Mayıs SHA TIN Tahminleri

Birinci Ayak 9,5,1,10,14,11
Zor bir koşu ile altılı başlıyor.. 9 numara ilk yarış surat yarılışıydı, 57 lira ganyan ile dördüncü oldu.Bugün mesafe uzadigindan daha iyi koşar..
5 numara watch buddy son yaris 80 lira ile ikinci oldu, çok iyi kostu..
1 numara agir favori oldugu son yarisi baş ile son anda kazandı, 20 metre daha olsa gecilebilirdi ama çok iyi durumu devam ediyor..
10 numara Multidarling in iki yaris önceki altinciligi çok yakindi, son yaris da güzel ikincilik aldi
14 numara
Fighting star kanama tespit edildikten sonra daha iyi kosular yapıyor dikkat. 11 numara super highway bir yarısı hariç tüm yarışlarında kazanan ata çok yakın bitiş çizgisini geciyor.. hep iyi..

İkinci ayak da 7 / 5,8,2,1
Her ne kadar golden express çok agir favori olsa da bir alt gruptan geliyor ve kostugu yaristaki derecelerde çok süratli Atlar vardı.. Ben zor bir koşu olacağını düşünüyorum.. ağır kiloya rağmen önde boş kalacak olan 1 no nervous witness, son yarisinda kapanan 5 numara adios, son yarışta kötü koşan ama beklentiler çok olan 8 no goko Win ve kısa bir ara veren 2 numara stoltz sürpriz yapabilir.

Üçüncü Ayakta son yarisinda favoriydi ama o yarışta prosecco temposunu bozmustu.. çok tempolu yarışa ayak uydurunca 3. Olmuştu.. bu yaris farklı olur.. jokey zac purton bu sefer aynı hataları yapmaz.. 4 numara GOLDEN BULL bankom.

Dördüncü Ayak 1,8,9,5
Şubat ve martta dubaide kostugu 3 yarışta bir birincilik alan 1 numara russian emperor ilk atim.. son yarışını çok rahat kazanan 8 numara straight arron 2,5 kg daha hafif kilosu ile çok şanslı, son yarisinda straight arron’a geçilen 9 numara sword point önde rahat kalırsa sürpriz yapabilir geçen yaris favoriydi, 5 kg daha hafif.. 5 numara running glory kilo kiloya 4 numara tourbillion Diamond’u geçmişti, bugun 4,5 kg asagi, ben güzel yaris bekliyorum.

Beşinci Ayak 14/13,11,12,2,9,8
14 numara Red egance bir alt grupta 5.5 kg fazla ağırlık ile kostu ama iki boy ile çok rahat kazandı.. bugun burda da çok iyi at yok.. kazanması beklenen sonuç ama gelmezse ortalık karışır.

Altıncı ayak 4,8,1,2,3
Son yarisini class 3te güzel kazanan 4 numarali mighty stride kazanmaya çok yakın.. 4 numara ile aynı durumda class 3te yaris kazanan 8 numara hyper dragon Ball kilo olarak yine çok müsait, en yakın rakip.. 1 ve 2 numaralar bu gruba göre çok fazla.. kilo handikap gibi gözükse de en ufak hatayı affetmezler.. 3 numara majestic colour sadece kg ile kostugu son yaris fena değildi.. dikkat etmek lazım.. bu 5 at dışına çıkmayacak bir yarış.

Herkese Bol Şanslar

Bunları da sevebilirsiniz