Yarış Rüzgarı – 18 Mayıs Pakenham Tahminleri

12 ve 4 (TJAARDA : Hayatının ilk yarışında tabela dışı kalmasına rağmen eşgal olarak dikkat çeken kısrak uzun zamandır hazırlandığı bu yarışı için özellikle son iki idmanında çok dikkat çekici görünüyor.Hazır durumda bu koşuya katılacak) (DETORON: Başarılı ilk startı ardından koştuğu yarışında etkili olmayan bu isim verdiği aranın ardından bu yarışa katılacak.Kalitesini yansıtacak bir performans bekliyorum)

2-6-10-4 İlk startını alacak iki isim çok hazır durumda bu yarışa katılacaklar. IRINPOT ve HITZINO. Özellikle Irinpot ön planda. SPARKLING ADICTION son koştuğu 4.lüğünde bu yarışta start alan isimler içinde en iyi dereceli 1400 maiden yarıştaki 4.lüğüyle ışık verdi . MIKKIS MOON geçen hafta koştuğu yarışında düzlükte yerini geç alıp hücum edince 4.lükle yetindi bu yarış çok daha iyi koşar.

1 // (CAUSE FOR CONCERN : 164 gün aradan sonra start aldığı son koşusunda istediği yeri alamayınca iyi koşmasına rağmen 4.lükle yetinen bu ismin yarın hızlı gitmesi muhtemel yarışta etkili hücumuyla kazanmasını bekliyorum.)

6,5,1,4,3,7

3,5,10,4,8,1,7

2,8,4,10

Herkese Bol Şanslar. YARIŞ RÜZGARI

Bunları da sevebilirsiniz