Yarış Rüzgarı – 23 Mayıs Turffontein Tahminleri

7,2,3,6,1 (7-HOTARUBI : Hayatının ilk yarışında bu mesafede 2. olurken güzel bir performans sergiledi.Hem gelişen formu hem de kilo avantajıyla favorim)

7 // 3,1,6,9 (7 numaralı CICADIDAE ilk kez start alıyor.Babası Querari (GER) bir Oasis Dream oğlu annesi Cidada bir Galileo kızı. İdman rapolarında hep ön planda veriliyor.Bir çok yarış koşup kazanamayan maiden rakipleri yanında favorim)

7,4,8

8,5,1,2,3,7,6 ( Sondan bir önceki yarışında bu pistte başarılı bir ikincilik elde eden WHAT A TIGER bugün çok ters bir yarış yapabilir dikkat)

9 / THUNDERSTONE : Vaal pistinde koştuğu son 1000 metre yarışında koşuya baştan adapte olamamasına rağmen son 200 de yaptığı canlı ve etkili sprintiyle 4. olan bu isim önünde bir set olmasa son 20 metrede yarışı bile kazanabilirdi. Bugün yarışın formda favorisinin üzerine gidecek rakipleri var. Ön grupta yerini alıp etkili sprintiyle kazanmasını bekliyorum.

3 / 7,5,4,1,2,8,6 ( Kazandığı tek yarışıyla 86 handikap puanı alan AVOONTOAST son koşusunda 1450 metre yarışta favori olmasına rağmen jokeyinin sprint mesafesini ayarlayamamasından ve geç yürümesinden dolayı 5. kaldı. Bugün 150 metre uzayan mesafe onun lehine .Jokeyi aynı hatayı yapmaz ve safkan kalitesini ortaya koyar. Alternatif tekim.)

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir