25.03 // İzmir Yorumlarım

— Son kazandığı yarışına göre 7 kilo alsada DÖKERBOSS bu açığı kapatacak forma sahip ve aynı aprantiyle start alma avantajı var.Ben ya DÖKERBOSS tek ya da at ayırmadan HEPSİ diyorum.

— Form durumunu beğendiğim ILDIRLI bence daha yatkın olduğu çim pistte ilk atım.Uzun aradan sonra İstanbul sentetik pistte bir yarış koşup buraya hedef olduğuna inandığım kalitesi malum ÖZÇEVİK mutlaka yazılmalı.Risk alıp bu ayak iki at geçilebilir.At yazmak isteyenler sırasıyla ;PITIR,ÖZÜDOĞRU,SÜPERMEN,ASLANSOYLU yazabilirler.

UZUN MEHMET‘in çok etkili bir yarış koşmasını bekliyorum. KUDRETLİTAY‘ın form durumu ve gidişat avantajı var ancak aradaki 5 kiloluk fark dengeleri eşitliyor. ŞAH DRAGON ise ilave DB takısı ve 51 kilo gibi müsait bir sikletiyle bu ikilinin hatasını affetmeyecektir.

— Bu ayak hangi atı önersem aklım diğerlerinde kalır. Bu yüzden HEPSİ diyeceğim.

— Hep iyi yarışlar yapmasına rağmen bir türlü kazanamasada bence bugün tamamen uygun şartlar oluşan VERY SPECIAL ilk atım hatta alternatif tek olarak düşünülebilir.Son kazandığı yarışıyla özellikle kaba kumda form seviyesinin yüksek olacağını göstteren CASH IS KING ciddi rakibi konumunda.Yarış gören YOU ARE THE BEST ve BEST OF ROCK yeri olanların ilk değerlendireceği isimler olabilir.KUPA ONLUSU ve MISS DEMET çok süpriz olarak değerlendirilebilir.

— Son ayakta cazip bir tekim var.2 yarıştır takip ettiğim bir isim SON MUHAFIZ. Bence kum atı ancak gözlük takısı ilavesi ilk yarışından sonra çimde yapıldı.Bugün kumda seveceği mesafede ve doğru takısıyla start alıyor.Üstelik bu koştuğu iki yarışında kondisyon olarak tüm açıklarını kapattığına inanıyorum.Startla birlikte tempo verip diğer tüm rakiplerine direnerek kazanmasını bekliyorum.

ŞABLONUM

(1) DÖKERBOSS // HEPSİ

6.7 // 9,8,10,2

3,1,5

HEPSİ

(1) VERY SPECIAL // 4 // 2,3,5,6

(6) SON MUHAFIZ (Bankom)

Herkese bol şanslar diliyorum.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir