Ankara 2.Altılı Ön Plan Tercihlerim ve Şablonum !

GÜLBABA : İzmir’den formda gittiğine inandığım bu ismin geçen sene Ankara pistinde uzun mesafe kazandığı güzel bir yarış vardı.Boş kilo,V.Abiş tercihiyle bence şansı üst seviyede.

CANSEKLAVİ : Geçen hafta bu pistte koştuğu yarışı gayet güzel.Geliştirdiği kondisyonuyla isminden söz ettirir.

DAYLIGHT RIDE : Son yarışından sonra takip listemize girmişti.Sitede yazdığım uyarını notunu paylaşıyorum…Hayatının 2. yarışına DB takısı ilavesiyle katılan tay bunun olumlu etkilerini görmüş olacak ki tam çok iyi hücum ederken jokeyi yanlış yeri seçince 200 metre doğru yola giremedi.Bu yarışının üstüne ilk koşacağı maiden yarışı kazanacak durumda gözüktü.

BERKTİMUR : Yarış hayatının ilk yarışında bu pistte kazanıp yaklaşık 5 aylık araya giden turbo temsilcisi bu isim kum pistte bir yarış görüp hazırlıklarını sürdürdü.Yeni yaşına döndüğü bu yılın genelinde çimde çok iyi performanslar sergilemesini bekliyorum.

KING AVŞAR : Geçen sene Ankara’da hazırlıklarını sürdürürken muhtemel bir sakatlıktan dolayı geri alınan tay bu süreden sonra Adana’da bir yarış gördü.O yarışın genelinde hem eşgalini hem de durumu ilgimi çekti.Ankara pistine geldikten sonra özellikle son 1000 metre galobunda sağlıklı görünüyordu.Bu yarış çimde etkili bir performans bekliyorum.

ANKARA 2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

7,3,1,5,2

3 // 1,10,5,2,7,4

6,4,5,1,3,2

4 BERKTİMUR

2 ve 1

3 // 10,9

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir