Veliefendi’de Heyecanlı Çarşamba !

2.Koşuda rakiplerinden daha seri bir at olan Angel Of Honour 1200 metrelik bu yarışı tek nefeste bitirmesini bekliyorum

3.Koşuda benim çok beğendiğim bir isim olan tekrardan Kocakaya’yla buluşan Bonny Bomb’un kazanmasını bekliyorum. Geçen yarış geçildiği Royal Baby’nin Sadık Eliyeşil’de ki performansını da unutmayalım 🙂

4.Koşuda 93 günlük bir aradan dönecek My Secret Love ön grubun arkasında konumlanıp (P.Dalaka, Maggy Hawk, Courageux) düzlükte yapacağı ataklarla kazanmasını bekliyorum.

5.Koşuda Ribella’nın kızı Bella Storia’nın kazanmasını bekliyorum. En ciddi rakip olarak güzel hazırlıklarla gelen Anadolu Şahini derim.

6.Koşuda net favorim Demirperde… Geçen sene 2400’de yarış gösterildikten sonra Babalar Günü Koşusunu kazanarak seriye başlayan Demirperde için bence asıl hedef bu yarıştı. Geçen yarış nefes tazeledi ve buraya geldi. Uzun zaman sonra DB takısı çıkarılmış mutlaka bir sebebi vardır. 2 starttan çıkacak Demirperde’nin öndeki sert tempoya bulaşmadan 4-5 gidip düzlükte rakiplerini avlayıp geriden gelen ataklara direnerek kazanmasını bekliyorum. Öncelik rakip olarak Karamustafa sonrasında Aryaliva, Yollaraz ve Yeltay.

7.Koşu bence günün en sürprize açık yarışlarından birisi. Flashing Girl gelmezse çok ismin şansı olur. 

8.Koşu burada önceliğim dinçlik yarislarini iyi yapabilen lehine gelişecek tempoda sevdiği jokeyiyle Yamanlarbeyi. Sezona iyi bir başlangıç yapabilir. Zafer Ateşi, Distant Shining ve Uğurbey öncelik rakipleri.

9.Koşu: Cek Paradise, Lady Göksu, Royal Diadem, Never Alone, Blue Brook, New Malbourne isimlerini önde tutuyorum.

1. Altılı için ufak bir şablon önereceğim eklemlerini siz yaparsiniz.

H

Angel Of Honour

Bonny Bomb

My Secret Love

8,1/3,14,15,10,9,6,5,4

Demirperde/ 4,14,12,11

2.Altılı Şablonum

My Secret Love 

8,1 / 3,14,15,10,9,6,5,4

Demirperde

Flashing Girl / 7,9,8,6,10

7,8,2,6,4,1

10,13,16 / 6,9,15,5,11

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir